Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvik a výstavy

Výcvik

Jelikož nemám s loveckým výcvikem žádné zkušenosti a je to můj první pes s PP, potřebovala jsem s jeho výchovou opravdu pomoct. Věděla jsem jak cvičit poslušnost, ale netušila jsem jak psa naučit práci v poli, správně aporty, dauny atd. atd. Není vůbec lehké sehnat někoho, kdo vám pomůže s výcvikem loveckého psa. Ale my jsme měli opravdu obrovské štěstí a narazili jsme na na Zuzku Veselou a jejího manžela Viktora, kteří mají trpělivost nejen se psy, ale hlavně s jejich zmatenými páníčky:) Díky nim víme jak psa vést a doufáme, že na podzim budeme připraveni vše předvést na ZV a PZ.

 

Výstavy

5.2.2011 Mezinárodní výstava DUOCACIB BRNO 2011

Ocenění - VN1

Rozhodčí - Ing. Lenka Fialová

Posudek - 7měsíční, hnědý bělouš v kostře i pohybu odpovídající věku, oko zatím světle hnědé, klidné povahy, pejsek se dobře prezentuje.

13.8.2011 - Sdružená výstava Zákupy

Ocenění - VD1, třída mladých

Rozhodčí - Petr Buba

Typický pes, tmavý bělouš, velmi pravid.mechanic. dynamiky pohybu, samčí hlava se světlým okem, pevný hřbet, oháňka vesele nesena. Hrudník na hranici, správně úhlený, absence srsti.

Chrup - nůžkový, úplný

Výška  - 55cm

5.11.2011 - Mezinárodní výstava psů v Praze

Ocenění - V1,CAJC

Rozhodčí - Pavel Navrátil

Pes středně silné kostry, dobré hlavy, korektní v postoji a pohybu, dobře se prezentující, dobré povahy

pb020005.jpg

Zkoušky

PZ - I.cena, 261b, Nos 4

Poté co jsme zdárně s Axem složili Podzimní zkoušky, se budeme přes zimu pomalu chystat na lesní a vodní zkoušky, Nejhorší částí pro nás bude asi šoulačka a odložení, jelikož s jeho temperamentem mi to nyní přijde skoro nemožné... Tedy máme přes zimu co dělat....